Pracovník v sociální službách – pečovatel/ka – Sychrov

Hledáme šikovného a empatického kolegu na pozici:

Pracovník v sociální službách – pečovatel/ka
Sychrov
Práce na plný úvazek
25.000 – 27.000 Kč

Náplň práce:

  • Péče o seniory, i klienty s Alzheimerovou chorobou
  • Pomoc s běžnými denními úkony (osobní hygiena, oblékání, podávání stravy, drobný úklid, přesuny klientů)
  • Komunikace s klienty

Požadujeme:

  • Milý a empatický přístup ke klientům
  • Zkušenosti z obdobné práce, výhodou
  • Kvalifikační požadavky pro výkon činnosti v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., výhodou
  • Dobrý fyzický stav
  • Čistý rejstřík trestů

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí a milý kolektiv
  • Zaškolení v oblasti péče o klienty
  • Možnost dotovaného stravování, zajištění pitného režimu
  • Teambuilding, firemní akce
  • Služby dle měsíčního plánu

Máte zájem o tuto pozici?

Dana Smetanová

vrchní sestra

+420 725 320 390
zdravotni.sychrov@dsbenevita.cz